Zaproszenie do udziału w konkursie Warmińsko-Mazurski Bibliotekarz Roku 2012


Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Olsztynie zapraszam do udziału w konkursie na Warmińsko-Mazurskiego Bibliotekarza Roku 2012.

Do konkursu zgłoszony może być każdy bibliotekarz z co najmniej 5-letnim stażem pracy w bibliotece, niezależnie od typu biblioteki, wyróżniający się ciekawymi inicjatywami w 2012 roku. Prawo do zgłaszania kandydatów mają zarówno osoby indywidualne, jak i organizacje, dyrekcje bibliotek, lokalne władze.

Gorąco zachęcamy do udziału. Zwracamy się do struktur SBP, bibliotek, lokalnych władz o aktywne włączenie się w promowanie wyróżniających się bibliotekarzy, których przecież nie brakuje w każdym środowisku. Jest to znakomita okazja do uhonorowania osiągnięć kreatywnych i ambitnych bibliotekarzy, którzy mimo częstych problemów finansowych modernizują lokale i wyposażenie bibliotek, unowocześniają metody pracy, stale poszerzają ofertę dla czytelników. Jest to też znakomita okazja do pokazania i promowania działalności biblioteki.

Zwycięzca etapu okręgowego weźmie udział w plebiscycie ogólnopolskim.

Harmonogram I etapu konkursu w okręgu warmińsko-mazurskim:

  • do 26 marca 2013 r. – zgłaszanie kandydatur
  • 27 marca 2013 r. – posiedzenie komisji konkursowej (Zarządu Okręgu SBP w Olsztynie)
  • do 2 kwietnia zgłoszenie laureata do etapu ogólnopolskiego.

Na zgłoszenia czekamy do 26 marca (e-mail: warminsko-mazurski@sbp.pl, adres: Okręg SBP w Olsztynie, ul. 1-Maja 5, 10-117 Olsztyn)

Regulamin konkursu Bibliotekarz Roku 2012

Formularz i oświadczenie

Krzysztof Dąbkowski,
Przewodniczący Okręgu SBP w Olsztynie

 

 

Olsztyn, 15 marca 2013 r.