VIII Forum Młodych Bibliotekarzy – Olsztyn, 12-13 września 2013 r.

VIII Forum Młodych Bibliotekarzy odbędzie się Olsztynie w dniach 12-13 września 2013 r. pod hasłem „Biblioteka – Twój czas, Twoje miejsce”.

Biblioteka jest miejscem z dużym potencjałem, które możemy kształtować w twórczy sposób, dostosowując je do potrzeb naszych użytkowników. Jako młodzi bibliotekarze mamy mnóstwo atutów, które pozwolą nam zaproponować efektywne i ciekawe formy spędzania czasu w bibliotece. Pracując w bibliotece, sami również zyskujemy czas i możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, których nie mielibyśmy gdzie indziej.

Wykorzystajmy tę szansę podczas VIII FMB w Olsztynie – doskonalmy się na korzyść naszych użytkowników, rozwijajmy własne mocne strony i wzmacniajmy nasze atuty, dyskutujmy o naszej roli w bibliotekach XXI wieku. Niech to będzie nasz czas i nasze miejsce!

Pytania do organizatorów: 8fmb@sbp.pl

Organizatorzy: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie, Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Biblioteka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Źródło: sbp.pl