95% rabatu na 95-lecie SBP!

W sklepie internetowym SBP, w zakładce promocje, znajdują się 44 tytuły w obniżonych cenach. Z okazji jubileuszu proponujemy wybrane publikacje wydawnictwa SBP z 95-procentowym rabatem. Ceny niektórych książek spadły do 0,50 zł! Warto przeszukać całą listę i wyłowić takie perełki jak Zarządzanie zmianami w bibliotece Mai Wojciechowskiej, z tej samej serii (Propozycje i Materiały) Budowanie efektywnego zespołu w bibliotece autorstwa Pawła Pioterka, albo tom Regionalne sieci współpracy: strategia, narzędzia, realizacje. Można też, za niecałą złotówkę kupić wytyczne IFLA „Dzieci Młodzież Internet Biblioteka”.

W promocji są również praktyczne publikacje, w tym Poetki polskie – scenariusze wystaw przygotowane przez Celinę Markowiak-Luty oraz Monikę Luty, sygnowana przez Jadwigę Andrzejewską publikacja EDUKACJA CZYTELNICZA I MEDIALNA: Tablice dydaktyczne dla szkół ponadpodstawowych wraz z płytą CD albo Retoryka na co dzień autorstwa Małgorzaty Pietrzak.

Wiele oferowanych tytułów pochodzi z serii Propozycje i Materiały, FO-KA oraz Bibliotekarze polscy we wspomnieniach współczesnych. Dobra okazja, aby uzupełnić swoją fachową biblioteczkę.

 

Zapraszamy!

Zamówienia można składać na poprzez Portal sbp.pl lub kontaktując się z Działem sprzedaży: Al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa, email: sprzedaz@sbp.pl Tel. 22 608-28-26