Zarząd Okręgu SBP w Olsztynie

ZARZĄD OKRĘGU SBP W OLSZTYNIE

  • Krzysztof Dąbkowski – przewodniczący (krzysztof.dabkowski@mbp.olsztyn.pl)
  • Elżbieta Budnik – wiceprzewodnicząca (elzbietabudnik@wp.pl)
  • Hanna Okońska– sekretarz (warminsko-mazurski@sbp.pl)
  • Monika Hrynkiewicz – skarbnik (m_hrynkiewicz@wp.pl)
  • Jolanta Karmowska (filia.pilsudskiego@bibliotekaelblaska.pl)
  • Scholastyka Baran (scholastyka.baran@uwm.edu.pl)
  • Kamil Pawelak (biblioteka.milejewo@gmail.com)
  • Katarzyna Janczewska-Pszczoła (kjanczewskapszczola@gmail.com)
  • Katarzyna Bikowska (katarzyna.bikowska@uwm.edu.pl)
  • Adrianna Walendziak (wspolpraca@wbp.olsztyn.pl)

OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

  • Ewa Rudnicka – przewodnicząca (ewa.gorniak@uwm.edu.pl)
  • Ewa Romejko – wiceprzewodnicząca (filia10@mbp.olsztyn.pl)
  • Małgorzata Karpiesiuk (filia10@mbp.olsztyn.pl)
  • Krystyna Anna Licka (tinatlen@o2.pl)
  • Halina Samson (h.samson@bibliotekaelblaska.pl)

OKRĘGOWY SĄD KOLEŻEŃSKI

  • Iwona Myszko – przewodnicząca (iwona.myszko@uwm.edu.pl)
  • Barbara Michalska – wiceprzewodnicząca (b.michalska@muzeum.olsztyn.pl)
  • Małgorzata Adamska (m.adamska@bibliotekaelblaska.pl)