Zaproszenie na Spotkanie Noworoczne 30 stycznia 2019 r.

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,
Zarząd Koła Miejskiego SBP w Olsztynie serdecznie zaprasza na tradycyjne Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się 30 stycznia 2019 roku w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie, ul. 1 Maja 5. Początek spotkania o godz. 1100.
W programie:

1. Sprawozdanie z działalności Koła Miejskiego SBP w Olsztynie za rok 2018.
  2. Plany Koła Miejskiego SBP w Olsztynie na rok 2019.
  3. Wręczenie dyplomów i upominków dla członków Koła, którzy w roku 2018 obchodzili jubileusze pracy.
  4. Zwiedzanie nowo wybudowanego skrzydła budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.
  5. Warsztaty w Pracowni Starych Technik Drukarskich, w tym ze sztuki ebru (UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy drogą mailową kolosbpolsztyn@wp.pl lub telefonicznie u Przewodniczącej Koła Iwony Myszko: 798 796 925).
Prosimy o potwierdzenie przybycia mailem lub telefoniczne u Przewodniczącej Koła Iwony Myszko.