Konferencja „Kompetencje bibliotekarza – wczoraj i dziś”, 11 września 2015 r.

posterA3-z-programemStowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w Olsztynie zaprasza na konferencję naukowo-szkoleniową dla bibliotekarzy i pracowników bibliotek pt. „Kompetencje bibliotekarza – wczoraj i dziś”, która odbędzie się 11 września 2015 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM. Konferencja organizowana jest przez olsztyński Odział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, Bibliotekę Uniwersytecką UWM, Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Olsztynie.
W obliczu ogromnych zmian środowiska pracy bibliotekarza wydarzenie poświęcone będzie teoretycznym i praktycznym aspektom ich kompetencji. Część naukową tworzą wykłady autorytetów polskiego bibliotekoznawstwa, zaś część praktyczna to oferta trzech warsztatów nt. aktywnej informacji o UE, zajęć literackich z dziećmi oraz tworzenia map miejsc przyjaznych czytaniu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy za pośrednictwem FORMULARZA, który należy odesłać na adres e-mail: oddzial_sbp_olsztyn@wp.pl do dnia 7 września 2015 r. Szczegółowych informacji udziela Monika Hrynkiewicz, tel.: 89 524 90 32, 504 018 121.