Szanowni Państwo,

Zarząd Okręgu Warmińsko-Mazurskiego SBP w Olsztynie oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie zapraszają na uroczyste obchody Wojewódzkiego Dnia Bibliotekarza. Spotkanie odbędzie się w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej (pl. Zamkowy 1) 19 maja 2015 r. o godz. 11.30.

Program uroczystości:

1. Powitanie gości, Witold Gagacki, Dyrektor MBP w Kętrzynie
  2. Wystąpienie Krzysztofa Hećmana, Burmistrza Miasta Kętrzyn
  3. Wystąpienia zaproszonych gości
  4. Ogłoszenie wyników konkursu Warmińsko-Mazurski Bibliotekarz Roku 2014 oraz wręczenie nagród, Krzysztof Dąbkowski, Przewodniczący Zarządu Okręgu SBP w Olsztynie
  5. Rola bibliotek i bibliotekarzy w społeczności lokalnej, dr hab. Marzena Świgoń, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  6. Minikoncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kętrzynie
  7. Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętrzynie
  8. Prezentacja i zwiedzanie Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Filii Loża w Kętrzynie
  9. Obiad w Restauracji Stara Kamienica

Przewidywany koszt:

• obiad – 30 zł
  • koszt dojazdu autokarem z Olsztyna do Kętrzyna – 20 zł dla członków SBP oraz 25 zł dla osób niezrzeszonych

Uczestnictwo należy zgłosić do 14 maja 2015 r. włącznie (czwartek). Zgłoszenia przyjmuje Elżbieta Budnik (członek Zarządu Okręgu SBP w Olsztynie):

• tel.: 728 396 566
  • e-mail: bibliotekaosw@gmail.com

Przy zgłaszaniu prosimy o podanie następujących danych:

• imię i nazwisko
  • koło SBP lub biblioteka (osoby niezrzeszone)

Osoby, które nie będą korzystać z zamówionego autokaru, proszone są o podanie tej informacji w zgłoszeniu (nie ponoszą wtedy kosztów związanych z przejazdem).

Wpłaty będzie można dokonać w dniu wycieczki w autokarze lub na miejscu.

Wyjazd z Olsztyna do Kętrzyna nastąpi w dniu 19 maja 2015 roku o godzinie 9.30. Zbiórka na Statoil przy MC Donalds (Dworzec Główny PKP, PKS Olsztyn). Wyjazd z Kętrzyna ok. 16.30. Powrót do Olsztyna około godziny 18.00.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Zarząd Okręgu Warmińsko-Mazurskiego SBP w Olsztynie