Konkurs na Warmińsko-Mazurskiego Bibliotekarza Roku 2013 rozstrzygnięty!

Szanowni Państwo,

Zarząd Okręgu SBP w Olsztynie z przyjemnością informuje, że został rozstrzygnięty konkurs na Warmińsko-Mazurskiego Bibliotekarza Roku 2013.  Do udziału w konkursie zostały zgłoszone następujące osoby:

• Katarzyna Bikowska – Biblioteka Uniwersytecka w Olsztynie, bibliotekarz dyplomowany – asystent
  • Elżbieta Józwowicz – MBP w Olsztynie, starszy kustosz, kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
  • Barbara Knifka – Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Bartoszycach, bibliotekarz
  • Beata Krajewska-Wąsik – Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie Żuławskim, p.o. Dyrektora
  • Jolanta Szyłejko – Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie, kierownik
  • Joanna Turuta – Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach, bibliotekarz w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży

12 marca 2014 r. w wyniku prac komisji konkursowej złożonej z członków Zarządu Okręgu SBP w Olsztynie, tytuł Warmińsko-Mazurskiego Bibliotekarza Roku 2013 otrzymała Katarzyna Bikowska. Zwyciężczyni etapu wojewódzkiego weźmie udział w konkursie ogólnopolskim, podczas którego zostanie wyłoniony Bibliotekarz Roku 2013.

Wszystkim kandydatom zgłoszonym do konkursu serdecznie gratulujemy znakomitych osiągnięć w zawodzie bibliotekarza w roku 2013. Pani Katarzynie Bikowskiej życzymy dalszych sukcesów i uzyskania tytułu Bibliotekarza Roku 2013.

Uroczyste wręczenie nagród wszystkim uczestnikom konkursu odbędzie się 19 maja 2014 r. podczas obchodów Wojewódzkiego Dnia Bibliotekarza.

Przewodniczący Zarządu Okręgu SBP w Olsztynie,
Krzysztof Dąbkowski