Dwa w jednym czyli szkolenie w Kręgielni

Oddział SBP w Olsztynie wraz z Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych zorganizował dla członków SBP szkolenie nt. „Możliwości pozyskiwania funduszy na działalność statutową”. W dniu 21 kwietnia w sali konferencyjnej olsztyńskiej kręgielni zebrało się 26 bibliotekarzy.

W zagadnienia pozyskiwania funduszy wprowadzała nas Monika Falej z Olsztyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, które m.in. zajmuje się pomocą stowarzyszeniom. O działalności OCOP-u więcej dowiedzieć się można na stronie internetowej www.ocop.olsztyn.pl. Zachęcamy do częstego zaglądania na ta stronę, bowiem ocop organizuje mnóstwo przydatnych szkoleń, w których udział jest bezpłatny.

Druga część spotkania „Praktyczne aspekty bowlingu dla bibliotekarzy” miała charakter warsztatowy i odbywała się na torach kręgielni.

Uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa w obu częściach szkoleniowych.

Info: Elżbieta Budnik
Fotorelacja: Anna Sudoł